Josef Písecký - Z ostrova Krku

Olej na kartonu, 50x60 cm, signováno vpravo dole J. Písecký, rám.

1878, Kroměříž - 1954, Praha

4219. Z ostrova Krku
Dražba ukončena:31.03.2016 20:25:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč