Josef Písecký - Pohled ze zahrad Petřína

Olej na plátně, 135x160 cm, signováno vlevo dole J. Písecký, rám, zaskleno.

1878, Kroměříž - 1954, Praha

Pozn.: Rám poškozen a přetřen.

2145. Pohled ze zahrad Petřína
Dražba ukončena:26.03.2015 20:17:42
Vyvolávací cena:3 500 Kč
vydraženo za:28 000 Kč