Olej na kartonu, 40x52 cm. Signováno vpravo dole J. Peithner. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Karton zvlněn. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 69 cm
o autorovi: 1900 – 1966
Malíř. Studoval soukromě u R. Vejrycha a K. Gabriela, pak u I. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarného umění v Praze. Vystavoval s Výtvarnou družinou.