Josef Pavelka - Podzim u řeky - Řezaný dobový rám

Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole J. Pavelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 84 cm

o autorovi: 1906 – 1985
Malíř, pedagog. Studoval malbu soukromě u architekta J. Masáka v Praze. Působil jako učitel v Bělčicích, maloval krajinu, zabýval se časopiseckou ilustrací pro děti.

113830. Podzim u řeky - Řezaný dobový rám
Dražba ukončena:31.03.2024 21:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 900 Kč