Olej na plátně, 66x96 cm. Signováno vpravo dole J. Oktábec 1939. Rám. Pozn.: Rám poškozen.
o autorovi: 1897 - ? Malíř. Studoval v přípravce u malířů Felkla, Vlacha a Ullmana a na Vysoké škole architektury ČVUT v Praze.