Josef Mžik - Leto I

Olej na kartonu, 22x35 cm. Signováno vpravo dole Mžik. Rám.

Josef Mžik
29681. Leto I
Dražba ukončena:27.03.2019 22:11:21
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč