Josef Liesler

62880. Fontána ve Waldsteinské zahradě

popis: Litografie, 34x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Liesler. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1912 - 2005

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 050 000 Kč.

dražba ukončena: 11.08.2021 21:46:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 000 Kč

1 000 Kč 25.07.2021 18:11:07 4469