Josef Kudělka - Zátiší s květinami a ovocem

Olej na plátně, 60x87 cm. Signováno vlevo dole Kudělka 1939. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1911-1975
Narodil se v Košatcích nad Odrou. Věnoval se malbě, grafice, ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

20463. Zátiší s květinami a ovocem
Dražba ukončena:31.05.2018 19:23:59
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 300 Kč