Malba na porcelánu, 20x19 cm. Oba značeny. Rámovány. Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1911-1975 Narodil se v Košatcích nad Odrou. Věnoval se malbě, grafice, ilustracím. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.