Josef Kolář - Konvolut 5 olejomaleb - České krajiny

Nejdelší strana: 100 cm

Olejomalby, od 50x70 cm do 60x100 cm. Signovány vpravo dole. Datovány. Nerámovány.

o autorovi: 1913 – 2004
Malíř, grafik. Před 2. světovou válkou navštěvoval 1 rok grafické speciálky AVU v Praze, po válce navázal studiem malby u J. Obrovského a grafiky u V. Silovského. Jeho obrazy se pohybují od stylizovaného krajinářství a dekorativismu až k imaginativní abstrakci. Byl členem Spolku výtvarných umělců Aleš, SČVU a neformálního sdružení výtvarníků Karvinska Sušská paleta.

128391. Konvolut 5 olejomaleb - České krajiny
Dražba ukončena:10.11.2024 21:37:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč