Olej na plátně, 46x80 cm, signováno dole uprostřed Kilian 85, rám.
1918, Soběslav
Žák UMPRUM v Praze u prof. A. Strnadela (1938-1939; 1942-1944). Zabýval se krajinomalbou a kresbou. Maloval krajiny zejména z okolí svého rodiště. Tvořil i obrazy s tématikou Prahy a průmyslové krajiny severních Čech. Své umění vystavoval i v Tokiu a Budapešti.
Pozn.: Rám mírně poškozen. Vzadu autorský štítek.