Josef Jiří Kamenický - Sklizeň řepy

Detail položky

Detail položky

Olej na plátně, 63x80 cm. Signováno vpravo dole J. Lískovec. Rámováno.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 94 cm

 

o autorovi: 1910 - 1981
Narodil se v Lískovci u Brna. Student veřejné školy uměleckých řemesel v Brně (1928-1933) u Karla Truppeho, dále dekorativní malby na AVU v Praze (1938-1940 a 1945-1946) u profesorů Nechleby, Hönicha a Nejedlého. Zabýval se moravským venkovem, akty, krajinomalbou, zátiším. Jeho díla jsou zastoupena v Moravské galerii v Brně, GVU Zlín, Galerie výtvarného umění Hodonín, v Rakousku v soukromých sbírkách. V 50. letech emigroval do Rakouska a natrvalo se usadil ve Vídni, kde maloval často zátiší ve stylu holandských malířů 17. století (Pieter Bruegel). Své obrazy většinou signoval Kamenický, nebo občas H. Lískovec. V emigraci používal pseudonymy Josef Steiner, Reinold, Julius Horn (pozor! stejně se jmenoval pražský malíř narozený 1900 v Praze - Karlíně). V uměleckých zdrojích se občas vyskytuje forma příjmení jako Kamenitzky.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 42 000 Kč

vydraženo
75808. Sklizeň řepy
Dražba ukončena:27.04.2022 21:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:25 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
25 000 Kč limit (27.04.2022 21:38:07) 6895
25 000 Kč 27.04.2022 21:38:08 8670
24 000 Kč limit (27.04.2022 21:37:47) 6895
23 000 Kč 27.04.2022 21:37:48 8670
22 000 Kč limit (27.04.2022 21:37:37) 6895
21 000 Kč 27.04.2022 21:37:38 8670
20 000 Kč limit (27.04.2022 21:35:59) 6895
19 000 Kč 27.04.2022 21:33:39 8670
18 000 Kč limit (27.04.2022 21:32:28) 6895
18 000 Kč 27.04.2022 21:32:29 8670
17 000 Kč limit (27.04.2022 21:32:09) 6895
16 000 Kč 27.04.2022 21:32:10 8670
15 000 Kč limit (27.04.2022 21:31:33) 6895
14 000 Kč 27.04.2022 21:30:43 8670
13 000 Kč limit (27.04.2022 21:30:35) 6895
12 000 Kč 27.04.2022 21:30:36 8670
11 000 Kč limit (27.04.2022 21:30:29) 6895
10 000 Kč 27.04.2022 21:30:30 8670
9 500 Kč limit (27.04.2022 21:30:17) 6895
9 000 Kč 27.04.2022 21:30:18 8670
8 500 Kč limit (27.04.2022 21:28:27) 6895
8 000 Kč 27.04.2022 18:55:07 8670
7 500 Kč 27.04.2022 18:24:52 9074
7 000 Kč 27.04.2022 13:57:44 8670
6 500 Kč 27.04.2022 12:51:18 8528
6 000 Kč limit (27.04.2022 12:51:12) 8670
6 000 Kč 27.04.2022 12:51:13 8528
5 500 Kč limit (27.04.2022 12:15:43) 8670
5 000 Kč limit (27.04.2022 12:15:22) 8528
5 000 Kč 27.04.2022 12:15:23 8670
4 900 Kč limit (27.04.2022 10:28:33) 8528
4 800 Kč 27.04.2022 10:28:34 8670
4 700 Kč limit (27.04.2022 7:29:20) 8528
4 600 Kč limit (27.04.2022 7:29:19) 8670
4 300 Kč limit (27.04.2022 7:29:09) 8670
4 200 Kč 27.04.2022 7:29:10 8528
4 100 Kč limit (27.04.2022 7:29:02) 8670
4 000 Kč limit (27.04.2022 7:29:01) 8528
3 200 Kč limit (27.04.2022 7:28:49) 8670
3 100 Kč 27.04.2022 7:28:50 8528
3 000 Kč limit (27.04.2022 7:28:45) 8670
2 900 Kč 27.04.2022 7:28:46 8528
2 800 Kč limit (27.04.2022 7:28:41) 8670
2 700 Kč 27.04.2022 7:28:42 8528
2 600 Kč limit (27.04.2022 7:28:35) 8670
2 500 Kč 27.04.2022 7:28:36 8528
2 400 Kč limit (27.04.2022 7:28:31) 8670
2 300 Kč 27.04.2022 7:28:32 8528
2 200 Kč limit (27.04.2022 7:28:27) 8670
2 100 Kč 27.04.2022 7:28:28 8528
2 000 Kč limit (27.04.2022 7:28:22) 8670
1 900 Kč 27.04.2022 7:28:23 8528
1 800 Kč limit (26.04.2022 21:52:51) 8670
1 700 Kč 26.04.2022 8:23:09 8528
1 600 Kč 26.04.2022 6:45:52 8670
1 500 Kč 21.04.2022 21:11:51 8528
1 400 Kč 19.04.2022 20:31:34 9648
1 300 Kč 14.04.2022 10:23:50 1526
1 200 Kč 13.04.2022 20:13:44 1391
1 100 Kč 12.04.2022 22:00:21 9074
1 000 Kč 08.04.2022 5:38:32 8157