H. Lískovec

308212. Předjaří na samotě

popis: Olej na kartonu, 43x58 cm. Signováno vpravo dole H. Lískovec. Rámováno.

dražba ukončena: 08.04.2021 20:11:34

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 400 Kč