Josef Horňák - Na lukách u Veselí na Moravě

Olej na kartonu, 33x50 cm. Signováno vlevo dole J. Horňák 42. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1891 - 1975
Narodil se ve Vyškově na Moravě. Studoval soukromě u V. Jansy v Praze a ve Vídni u Pirchmana. Malíř a divadelní výtvarník.

doporučujeme
87473. Na lukách u Veselí na Moravě
Zbývá:1 dnů, 20 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:11:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč