Josef Hlaváček - Výhled na Prahu

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo dole J. Hlaváček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1/ nar. 1894 Mladá Boleslav, zemřel ??
2/ nar. 11.11.1952 v Pardubicích

305227. Výhled na Prahu
Dražba ukončena:16.06.2020 20:06:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč