Josef Hlaváček - Soubor 3 prací

Toman a lesní panna: Olej na kartonu, 22x29 cm. Rám.
Milenci: Kombinovaná technika, 40x27 cm. Rám, pasparta, sklo.
Akt dívky: Uhel, 27x40 cm. Rám, pasparta, sklo.
Signovány J. Hlaváček.

Pozn.: Rámy mírně poškzeny.

o autorovi: 1/ nar. 1894 Mladá Boleslav, zemřel ??
2/ nar. 11.11.1952 v Pardubicích

28522. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:14.03.2019 20:06:16
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč