Josef Hlaváček - Osamělé stromy

Olej na plátně, 65x85 cm, signováno vlevo dole J. Hlaváček 29, rám.

o autorovi: 1/ nar. 1894 Mladá Boleslav, zemřel ??
2/ nar. 11.11.1952 v Pardubicích

7336. Osamělé stromy
Dražba ukončena:26.01.2017 22:03:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 700 Kč