Josef Hlaváček - Milenci

Olej na dřevěné desce, 44x30 cm. Signováno vpravo dole J. Hlaváček. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1/ nar. 1894 Mladá Boleslav, zemřel ??
2/ nar. 11.11.1952 v Pardubicích

303360. Milenci
Dražba ukončena:25.01.2020 20:13:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 000 Kč