Josef Hašek

303970. Z Práchovic

popis: Akvarel, 29x86 cm. Signováno vlevo dole J. Hašek. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907-1967

dražba ukončena: 09.03.2020 20:14:14

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč 03.03.2020 19:51:47 6234