Josef Hašek - Soubor 4 olejomaleb a kreseb s motivy žen

Olejomalby, kresby. Některé signovány Hašek. Rámy, pasparty, sklo.

Pozn.: Některé rámy poškozeny. Díla pochází přímo z rodiny umělce.

o autorovi: 1907-1967

19848. Soubor 4 olejomaleb a kreseb s motivy žen
Dražba ukončena:26.04.2018 19:31:55
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč