Josef Hašek - Konvolut 2 prací

Nejdelší strana: 114 cm

Akvarely, od 32x88 cm do 69x100 cm. Signovány J. Hašek. Rámovány, 1x zaskleno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1907-1967

96092. Konvolut 2 prací
Dražba ukončena:04.06.2023 21:17:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč