Akvarel, 80x61 cm, signováno vpravo dole Jos. Hašek 55, rám, zaskleno.
1907, Chroustovice u Vysokého Mýta - 1967, Pardubice
Student AVU (1926-1931, prof. O Nejedlý), předtím roční studium na vys. škole techn. v Praze (1925-1926). Věnoval se zejména krajinářstvím ,které proložil figurativní tvorbou a tématikou aktů a mateřství. V závěru tvorby maloval zátiší, stavby sídlišť a elektráren.