Josef Hašek - Cesta lesem

Akvarel, 58x85 cm, signováno vlevo dole, datováno 1956, rám, zaskleno.

1907, Chroustovice u Vysokého Mýta - 1967, Pardubice
Student AVU (1926-1931, prof. O Nejedlý), předtím roční studium na vys. škole techn. v Praze (1925-1926). Věnoval se zejména krajinářstvím ,které proložil figurativní tvorbou a tématikou aktů a mateřství. V závěru tvorby maloval zátiší, stavby sídlišť a elektráren.

1570. Cesta lesem
Dražba ukončena:26.11.2014 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.11.2014 19:20:10 540