Josef Dubiel von LeRach - Zátiší s rybami

Kombinovaná technika na papíru, 37x26 cm. Signováno vlevo dole Jos.Dubiel von LeRach. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 46 cm

o autorovi: 1951

87405. Zátiší s rybami
Dražba ukončena:04.12.2022 20:23:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč