Josef Dubiel von LeRach - Zátiší s rybami

Kombinovaná technika na papíru, 37x26 cm. Signováno vlevo dole Jos.Dubiel von LeRach. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1951

doporučujeme
87405. Zátiší s rybami
Zbývá:1 dnů, 20 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 22.11.2022 21:01:16 9074