Josef Dubiel von LeRach - Toreador s býkem

Olej na sololitu, 54x56 cm. Signováno vpravo dole JD von Lerach. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1951

78531. Toreador s býkem
Dražba ukončena:29.05.2022 20:29:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 200 Kč