Josef Dubiel von LeRach - Sisters

Nejdelší strana: 50 cm

Olej na kartonu, 42x33 cm. Signováno vpravo dole Josef Dubiel von Lerach. Rámováno.

o autorovi: 1951

123173. Sisters
Dražba ukončena:08.09.2024 20:57:46
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč