Josef Dubiel von LeRach - Sedící blondýnka

Nejdelší strana: 38 cm

Olej na kartonu, 35x24 cm. Signováno vpravo dole Josef Dubiel von Lerach. Rám, sklo.

o autorovi: 1951

122426. Sedící blondýnka
Dražba ukončena:01.09.2024 20:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.08.2024 22:39:31 3792