Josef Dubiel von LeRach - Ranní káva

Nejdelší strana: 55 cm

Olej na kartonu, 34x45 cm. Signováno vpravo dole Josef Dubiel von Lerach. Rám, sklo.

o autorovi: 1951

123111. Ranní káva
Dražba ukončena:08.09.2024 20:11:23
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 900 Kč