Josef Dubiel von LeRach - Postavy

Olej na kartonu, 42x55 cm. Signováno vpravo dole JD von Lerach. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1951

77832. Postavy
Dražba ukončena:15.05.2022 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč