Josef Dubiel von LeRach - Muž s dýmkou

Olej na kartonu, 29x52 cm. Signováno vpravo dole Josef Dubiel von Lerach. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 59 cm

o autorovi: 1951

vydraženo top
97664. Muž s dýmkou
Dražba ukončena:18.06.2023 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 600 Kč