Josef Dubiel von LeRach - Milenka

Olej na kartonu, 50x33 cm. Signováno vlevo dole Josef Dubiel von Lerach. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1951

306187. Milenka
Dražba ukončena:22.09.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč