Josef Dubiel von LeRach - Lázeňská kolonáda

Olej na kartonu, 39x61 cm. Signováno vpravo dole Josef Dubiel von Lerach. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vzadu autorský přípis,podpis a razítka z ateliéru.

o autorovi: 1951

305507. Lázeňská kolonáda
Dražba ukončena:09.07.2020 20:29:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč