Josef Dubiel von LeRach - Kubistické zátiší

Olej na překližce, 40x60 cm. Signováno vpravo dole Dubiel von Lerach. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1951

43778. Kubistické zátiší
Dražba ukončena:29.04.2020 21:09:21
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 200 Kč