Josef Dubiel von LeRach - Kokoschkův most v provedení Leracha

Olej na plátně, 50x72 cm. Signováno vpravo dole Josef Dubiel von Lerach. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 87 cm

o autorovi: 1951

78564. Kokoschkův most v provedení Leracha
Dražba ukončena:29.05.2022 21:12:24
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč