Josef Dubiel von LeRach - Dolly Picasso

Olej na kartonu, 30x30 cm. Signováno vpravo dole Josef Dubiel von LeRach. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1951

29068. Dolly Picasso
Dražba ukončena:28.02.2019 19:04:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 700 Kč