Josef Dubiel von LeRach - Dollara Ernst

Olej na kartonu, 40x30 cm. Signováno vlevo dole Josef Dubiel von Lerach. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: 1951

86000. Dollara Ernst
Dražba ukončena:06.11.2022 20:17:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč