Josef Bíno - Z babiččina údolí - Ratibořice

Olej na kartonu, 49x70 cm. Signováno vlevo dole J. Bíno. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1881, Kouřim

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

301416. Z babiččina údolí - Ratibořice
Dražba ukončena:12.10.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč