115949. Úkryt v surrealistické krajině
Aktuální příhoz: 2 700 Kč
Konec dražby: 12.05.2024 20:00:00
115951. Stráň na Vysočině
Aktuální příhoz: 1 200 Kč
Konec dražby: 12.05.2024 20:01:00
středoevropský malíř 1. třetiny 20. stol.
115955. Zátiší
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 12.05.2024 20:03:00
115956. Podobizna muže - Řezaný dobový rám
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
115957. Hlava mnicha - Studie
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 12.05.2024 20:04:00
střední Evropa konec 19. století
115963. Stojánek na dámské kapesní hodinky tzv. jeptišky ve tvaru šperkovničky
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 12.05.2024 20:07:00
115965. Slovo o pluku Igorovom a Ulička
Aktuální příhoz: 500 Kč
Konec dražby: 12.05.2024 20:08:00
115970. Cesta březovým hájem - velmi kvalitní dobový rám
Aktuální příhoz: 1 000 Kč
Konec dražby: 12.05.2024 20:10:00
115988. Sborník s 5 grafickými listy
Aktuální příhoz: 600 Kč
Konec dražby: 12.05.2024 20:19:00
115990. Můj dům - funkční hodiny
Aktuální příhoz: 600 Kč
Konec dražby: 12.05.2024 20:20:00
115993. Loďka v surrealistické krajině
Aktuální příhoz: 4 200 Kč
Konec dražby: 12.05.2024 20:22:00