Josef Bíno - Nad řekou

Olej na kartonu, 24x34 cm, signováno vpravo dole Bino, rám.

1881, Kouřim

3668. Nad řekou
Dražba ukončena:27.01.2016 21:54:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč