Olej na plátně, 19x27 cm, signováno vlevo dole Barták, rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: Narozen roku 1917 v Přerově. Studoval na UMPRUM v Praze u prof. Novotného. Působil jako architekt projektant v Praze.