Josef Barták - Lesní potok v zimě

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Barták. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: Narozen roku 1917 v Přerově. Studoval na UMPRUM v Praze u prof. Novotného. Působil jako architekt projektant v Praze.

306128. Lesní potok v zimě
Dražba ukončena:14.09.2020 20:08:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč