Josef Barták

306128. Lesní potok v zimě

popis: Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Barták. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narozen roku 1917 v Přerově. Studoval na UMPRUM v Praze u prof. Novotného. Působil jako architekt projektant v Praze.

dražba ukončena: 14.09.2020 20:08:30

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč