Olej na plátně fixovaném na kartonu, 40x30 cm. Signováno vpravo dole Barták. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba mírně poškozena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: Narozen roku 1917 v Přerově. Studoval na UMPRUM v Praze u prof. Novotného. Působil jako architekt projektant v Praze.