Josef Křídlo - Liška a pes - párové obrazy

1. Liška - Olej na plátně, 50x38 cm, signováno vlevo dole J. Křídlo, rám.
Pozn.: Rám poškozen.
2. Pes, 50x38 cm, signováno vpravo dole J. Křídlo.
Pozn.: Malba mírně poškozena.

3149. Liška a pes - párové obrazy
Dražba ukončena:25.11.2015 20:27:11
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 900 Kč