Josef Vacke - Kytice ve váze

Olej na plátně, 92x65 cm, signováno vlevo dole Jos. Vacke 78, rám.

1907, Praha
Žák malířské školy prof. Engelmüllera. Poté studia na AVU (1924-1931; prof. O. Nejedlý). Studijně vycestoval do Itálie, Německa i Jugoslávie.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

2516. Kytice ve váze
Dražba ukončena:28.05.2015 21:24:57
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč