Jos.Bartoš, F.Hoplíček,... - Konvolut 6 prací na papíře

Různé techniky (kresba, monotyp, litografie, tisk). Rozměry od 34x54 cm do 41x60 cm. Všechny signovány. vsechny rámovány a zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Jos.Bartoš, F.Hoplíček,...
90675. Konvolut 6 prací na papíře
Dražba ukončena:26.02.2023 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 26.02.2023 21:09:28 11375