Johann Simon Negges - Jeroným Pražský

Nejdelší strana: 47 cm

Mědirytina, cca 1760, rozměry tisku 47x30 cm. Signováno vpravo dole. Text dole pod tiskem „Svědkem pravdy na koncilu v Kostnici v roce 1416“. Mírně poškozeno.

o autorovi: 1726 – 1792
Německý grafik, tiskař, vydavatel.

99752. Jeroným Pražský
Dražba ukončena:30.07.2023 20:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč