Jitka Tláskalová - Modré šepoty

Art protis, 78x78 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

o autorovi: 1952
Textilní výtvarnice, grafička, scénografka. Studovala SUPŠ v Uherském Hradišti u prof. Kotasové. Vytvářela loutky, ilustrovala knihy, učebnice a materiály pro práci s předškoláky.

Jitka Tláskalová
63317. Modré šepoty
Dražba ukončena:08.08.2021 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 06.08.2021 17:38:01 831