Art protis, 78x78 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Stav: Mírně poškozeno. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: 1952
Textilní výtvarnice, grafička, scénografka. Studovala SUPŠ v Uherském Hradišti u prof. Kotasové. Vytvářela loutky, ilustrovala knihy, učebnice a materiály pro práci s předškoláky.