Jiří Žižka - Na večeři s Ditou

Kombinovaná technika (Olej na kartonu, koláž), 45x50 cm. Signováno vpravo dole Žižka. Rámováno.

o autorovi: 1954 – 2009
Malíř, ilustrátor. Studoval na AVU v Praze u profesorů Paderlíka a Součka. Nejčastějším tématem jeho maleb byly ženy a hrající si děti.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 34 000 Kč.

65101. Na večeři s Ditou
Dražba ukončena:30.09.2021 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 000 Kč