Jiří Žižka - Dívčí akt s cigaretou

Olej na kartonu, 39x29 cm, signováno vlevo dole Žižka, rám.

1954, Praha - 2009
Žák AVU (prof. A. Paderlík a K. Souček). Jeho hlavním motivem je ženské tělo ve všech podobách. Maluje také děti a jejich hry.

2159. Dívčí akt s cigaretou
Dražba ukončena:26.03.2015 22:23:36
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč