Olej na plátně, 61x45 cm. Signováno vpravo nahoře Votýpka 48. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 2.6.1912 Tábor/ 18.2.1972 Náchod. Prof. Jiří Votýpka byl Uměleckým vedoucím skupiny malířů Kruh výtvarníků (později AMAG) v době jejího založení v r.1948 v městě Náchod.
Typograf, pedagog, grafik, malíř, který od postkubismu přešel k moderní malbě, vždy s výraznou barevností.