Kombinovaná technika na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Šuhájek. Nerámováno.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1943
Sklářský výtvarník, malíř, kreslíř, pedagog. Vystudoval malbu na Střední uměleckoprůmyslové škole sklářské v Kamenickém Šenově, dále v ateliéru skla J. Libenského na VŠUP v Praze a na Royal College od Art v Londýně, stážoval v Itálii (Murano, Venini), v Edinburghu a v Amsterodamu. Pracoval jako designér pro ÚBOK a jako umělecký ředitel a výtvarník ve sklárnách ve Vsetíně. Pedagogicky působil ve Střední sklářské škole ve Valašském Meziříčí, přednášel v zahraničí (USA, Švédsko, Rusko, Německo). Věnuje se figurativní ateliérové plastice. Jeho práce jsou součástí sbírek UPM v Praze, MG v Brně a muzeí v Liberci a v Jablonci n. Nisou. V cizině v Německu, Holandsku, Anglii, Itálii, USA.